Yıldız Entegre yenilikçi ürünleriyle Yapı Fuarı’nda

Orman ürünleri alanında Türkiye’nin lider üreticilerinden biri olan Yıldız Entegre, Yapı Fuarı’nda yenilikçi ürünlerini müşterileriyle buluşturdu.

 

Orman ürünleri sektöründe gerek Türkiye, gerekse dünyanın lider oyuncularından olan Yıldız Entegre, sağladığı iş fırsatları ve uluslararası etkinliklerle sektörün ilgi odağı haline gelen Turkeybuild İstanbul Yapı Fuarı’nda yüksek kaliteli ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

 

Bu yıl 41’incisi düzenlenen İstanbul Yapı Fuarı 08 – 12 Mayıs tarihleri arasında Tüyap Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor. Hem ulusal hem de global sektör profesyonellerini bir araya getiren fuara katılım gösteren Yıldız Entegre, ahşabın doğallığını mekanlara yansıtan, yoğun şehir yaşamının etkisini azaltacak yalın, kullanışlı, estetik, kaliteli tasarımlarını Hol:14, Stand N 411’de sergiliyor. Stantta, Yıldız Entegre’nin hem kalite hem de görsel olarak fark yaratan laminat parke, kapı ürünleri ve levha grubundaki yeni dekorları ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Parkede Wood serisinde yer beğeniye sunulan“Göztepe” dekoru kullanıcılardan büyük beğeni aldı.

 

Binlerce yıllık çini dekorlarını farklı yapı malzemeleri ile görmeye alışkın olan insanlar bu motifleri laminat parke üzerinde ahşap malzemeye uygulanmış olarak görünce şaşırıyor. Bir parkenin üzerinde yürüdüklerini fark ettiklerinde inanmaları biraz uzun sürüyor. Bunun yanı sıra glass serisi olarak ilk defa bu fuarda sergilenen 2 mm Acrylic ürünler de ilgi odağı oldu. Variodor markası üretilen klasik kapılarda Teak, Koyu Teakdekorları, Alize serisinde ise Kızılceviz ve Lake Beyaz dekorları nihai tüketiciler tarafından büyük beğeni aldı.

 

Yapı Fuarı’na ilişkin değerlendirmelerde bulunan Yıldız Entegre Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Ormancı, Kurulduğumuz günden beri ürün portföyümüzü genişletmeye, inovasyon ve gelişim odaklı çalışmaya devam ediyoruz. Arge ve Ürge çalışmaları ile birlikte rekabetçi piyasa koşullarında müşteri beklentilerinin hep bir adım önünde olup inovatif ürün sunmaya özen gösteriyoruz. Bu anlamda 2018 yılında da çalışmalarımıza hız kazandırdık. Parke grubunda 5G kilit sistemi ile 2017 yaz sezonuna hızlı bir giriş yapmıştık, 2018 baharında da hız kesmeden Exclusive 5G serisine yeni dekorları dahil ettik, ürün usta dostu, Exclusive 5G’nin hem dekor seçenekleri, hem de hızlı döşenebilir kilit sistemi müşterilerimize ve bu işi yapan ustalara büyük kolaylık getirdi. Hızlı kilit sistemi sayesinde kolayca montajı yapılabiliyor. Gerektiğinde aynı hız ve kolaylıkla demontaj da yapılabiliyor. Bunun gibi birçok yenilikçi ürünümüzü fuarlarda tüketici ile buluşturuyoruz. Bu anlamda “Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, tüm sektör paydaşların buluştuğu önemli bir platform. Ziyaretçilerin ürünlerimize gösterdiği yoğun ilgiden memnun olduğumuzu söyleyebilirim. Yıldız Entegre olarak günümüz trendlerini en iyi yansıtan, parkeden, MDF’ye, yonga levhadan kapak panellere kadar uzanan zengin ürün portföyümüzle fuarda yer alıyoruz. Türkiye’de daha önce üretilmeyen katma değerli ürünlere yönelme stratejimizi sürdürüyoruz. Yenilikçi teknolojilerle tüketicilerin yaşamsal konforunu artırmaya yönelik ürün geliştirme çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” diyor.