Zigana Tile ile çatınızda büyük değişim başladı

Yenilikçi gölgelendirilmiş tasarım anlayışıyla çatınıza estetik bir görünüm kazandırmasının yanı sıra  sağlamlığıyla da dikkat çekiyor.

En sert iklim koşullarında dahi dayanıklılığından ödün vermeyen Onduline Zigana Tile, kesinlikle su geçirmiyor, paslanmıyor, küflenmiyor ve bakım gerektirmiyor.

Zigana Tile, dünyadaki en hafif çatı kaplama malzemelerinden biri. Çatı konstrüksiyonunuza metrekarede sadece 4 kilogram yük vererek binanınızın deprem güvenliğine katkıda buluyor.

1 oluk – 1 adım prensibiyle çatınıza çok hızlı bir şekilde uygulanabilen Zigana Tile, satın aldığınız andan itibaren size tasarruf ettiriyor. Levhaların alt ve üst taraflarında belirlenmiş olan özel bini yerlerinin yanı sıra levhaların üst tarafında yer alan soğuk damga ile “TOP – ÜST” şeklinde belirtilmiş uygulama yönü sayesinde çatıya montajı hızlıca gerçekleşiyor. Geniş oluk aralıkları sayesinde uygulama ekiplerinin hareket kabiliyetini en üst seviyeye çıkarıyor ve çatınız çok kısa bir süre içinde kusursuz olarak kullanıma hazır hale geliyor.

Uluslararası çevre ve sürdürülebilirlik standartları konusunda yüksek niteliklere sahip olan bu kusursuz ürün, yüksek oranda geri dönüştürülmüş malzeme içeriğine sahip ve asbest içermiyor. Onduline’in Sapanca’daki üretim tesislerinde yüksek teknoloji kullanılarak üretilen Zigana Tile, renklendirme aşamasında kullanılan doğal pigmentler ve düşük karbon ayakizi değeri ile çevreye oldukça duyarlı.

Çatı ve cephe kaplamalarında uzun yıllar  boyunca güvenle kullanabileceğiniz Zigana Tile,  geniş aksesuar yelpazesi ile birlikte TS EN 534:2006+A1:2010 standardına ve CE belgesine sahip bir şekilde Onduline Avrasya garantisi altında Türkiye’de üretiliyor.